zapasowa rękojeść do siekiery FCP-1.8-810, 800mm, Bahco [SH-FCS-810]
-
Producent:
-
Kod producenta:SH-FCS-810
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 667 pkt. |
Drewniany trzonek do siekiery Bahco SH-FCS-810, przeznaczony do siekiery Bahco FCP-1.8-810.
Wyprofilowana rękojeść do siekiery z wysokiej jakości drewna jesionowego, dostarczana z klinem z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zapasowa rękojeść do siekiery, 800mm, Bahco [SH-FCS-810]:
- drewniana rękojeść do siekiery FCP-1.8-810,
- rękojeść z drewna jesionowego bardzo wysokiej jakości,
- dostarczana z klinem z tworzywa,
- przy osadzaniu nowej rękojeści postępować według dołączonej do każdej rękojeści instrukcji - usunąć starą rękojeść, oczyścić gniazdo, wcisnąć nową rękojeść w gniazdo, osadzić klin z tworzywa w rękojeści.
PARAMETRY TECHNICZNE TRZONKA DO SIEKIERY BAHCO [SH-FCS-810]:
- długość: 800 mm,
- waga: 690 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 800 mm |
| waga kg: | 0,69 kg |
| EAN: | 7311518140540 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 0.69 kg |
| długość opakowania: | 85 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
