Uniwersalna siekiera kempingowo-ogrodowa Bahco [HFGPS-0,7-400FG]
-
Producent:
-
Kod producenta:HFGPS-0,7-400FG
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1048 pkt. |
Profesjonalna siekiera kempingowa firmy Bahco HFGPS-0,7-400FG z wysokiej jakości antypoślizgowym trzonkiem wykonanym z 3-komponentowego tworzywa i rdzeniem z włókna szklanego zapewniającym komfort, bezpieczeństwo i trwałość.
Siekiera (toporek) HFGPS-0,7-400FG służy do obcinania gałęzi i rozłupywania niewielkich klocków drewna, tylna część obucha umożliwia stosowanie jej jako młotka. Doskonałe narzędzie na biwak, pod namiot czy na działkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Uniwersalna siekiera kempingowo-ogrodowa z funkcją młotka Bahco HFGPS-0,7-400FG
- siekiera kempingowa HFGPS-0,7-400FG służy do obcinania gałęzi i rozłupywania niewielkich klocków drewna, tylna część obucha umożliwia stosowanie jej jako młotka
- siekiera ta jest doskonałym narzędziem na biwak czy kemping, świetnie sprawdzi się też na każdej działce czy w ogrodzie
- antypoślizgowa rękojeść siekiery (toporka) HFGPS-0,7-400FG wykonana jest z trójkomponentowego tworzywa,zapewniającego komfort i bezpieczeństwo pracy
- rdzeń rękojeści wykonany jest z włókna szklanego dla zwiększenia wytrzymałości narzędzia
Parametry siekiery rozłupującej Bahco HFGPS-0,7-400FG
- długość całkowita: 380mm;
- waga całkowita: 1,07kg.
| długość całkowita: | 380 mm |
| waga kg: | 0,7 kg |
| EAN: | 7311518275877 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z włókna szklanego |
| masa z opakowaniem: | 1.070 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
