siekiera 380mm Bahco [HGPS-0.8-380]
-
Producent:
-
Kod producenta:HGPS-0.8-380
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 637 pkt. |
Uniwersalna siekiera firmy Bahco typ HGPS-0.8-380 z cienkim, szerokim ostrzem do czystego cięcia i wygodną, zakrzywioną rękojeścią z drewna jesionowego, wzmocnioną włóknem węglowym.
Siekiera służy do obcinania gałęzi i rozłupywania niewielkich klocków drewna. Doskonałe narzędzie na biwak, kemping, pod namiot czy na działkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
siekiera kempingowa 400mm Bahco HGPS-0.8-380
- siekiera HGPS-0.8-380 służy do obcinania gałęzi i rozłupywania niewielkich klocków drewna,
- lekko poszerzające się ostrze wykonane z wysokiej jakości stali pozwala na czyste i szybkie cięcie drewna
- rękojeść lekko wygięta wykonana z drewna jesionowego zabezpieczona ząbkowanym klinem wykonanym z włókna węglowego
- wyposażona w euro otwór (standard europejski) w rękojeści, ułatwiający wieszanie na ścianie
- uniwersalna siekiera ogólnego zastosowania odpowiednia na kemping lub do majsterkowania i działalności hobbystycznej
Dane siekiery Bahco HGPS-0.8-380
- długość całkowita: 380mm
- waga całkowita: 1,0kg.
Zalecamy przed użyciem dobrze namoczyć rękojeść co zwiększa jej elastyczność i wytrzymałość, również nie jest zalecane przechowywanie siekier z drewnianymi rękojeściami w suchych pomieszczeniach.
Do siekier Bahco dostępne są oryginalne rękojeści zapasowe; do modelu HGPS-0.8-380 dostępna jest rękojeść zapasowa SH-HGPS-380
| długość całkowita: | 380 mm |
| waga kg: | 0,8 kg |
| EAN: | 7311518123697 |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 1.040 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
