siekiera do rozłupywania drewna z trzonkiem z włókna szklanego Bahco [LS-MERLIN-2.5FG]
-
Producent:
-
Kod producenta:LS-MERLIN-2.5FG
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1651 pkt. |
Profesjonalna ciężka siekiera do rozłupywania pni i pobijania firmy BAHCO LS-MERLIN-2,5FG, z trzonkiem wykonanym z włókna szklanego o dużej wytrzymałości.
Dzięki specjalnemu kształtowi ostrza rozbijanie grubych pni jest szybkie i łatwe, może służyć również po pobijania klinów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.siekiera do rozłupywania drewna Bahco LS-MERLIN-2.5FG
- siekiera LS-MERLIN-2,5FG ma ostrze wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej, dzięki specjalnemu kształtowi ostrza (mocno poszerzanemu do góry) świetne nadaje się do rozłupywania pni
- przeznaczona do rozdrabniania trudnych i grubych kawałków drewna
- duża trwałość obucha i specjalne hartowanie pozwala używać tej siekiery również do pobijania klinów podczas rozłupywania
- skórzana osłona na ostrze na wyposażeniu
- trzonek wykonany z włókna szklanego, rękojeść pokryta masą antypoślizgową co pozwala na pewny chwyt
- duży otwór do zawieszania sprawia, że siekierę można łatwo przechowywać
siekiera do rozłupywania Bahco LS-MERLIN-2,5FG:
- długość całkowita 900m
- waga 3550g
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga kg: | 2,5 kg |
| EAN: | 7311518281113 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z włókna szklanego |
| masa z opakowaniem: | 3.320 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
