profesjonalna siekiera do ścinania drzew 800mm Bahco [FGS-1.8-810]
-
Producent:
-
Kod producenta:FGS-1.8-810
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1790 pkt. |
Profesjonalna siekiera firmy Bahco typ FGS-1.8-810 o długości 800mm.
Najpopularniejsza siekiera średniej wielkości do ścinania drzew i oczyszczania pni z konarów oraz innych prac leśnych i ogrodowych. Wąskie ostrze ułatwia wbijanie w cięte drewno, profil lekko rozszerza się co ułatwia rozłupywanie.
Ostrze siekiery wykonane jest z wysokiej jakości stali zgodnie z norma DIN17200. Rękojeść lekko wygięta wykonana z drewna jesionowego zabezpieczona ząbkowanym klinem wykonanym z włókna węglowego.
siekiera do ścinania drzew 800mm Bahco FGS-1.8-810
- siekiera FGS-1.8-810 służy do ścinania drzew i oczyszczania pni z konarów oraz innych prac leśnych i ogrodowych
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali zgodnie z norma DIN17200, Carbon 45
- wąskie ostrze ułatwia wbijanie w cięte drewno, profil lekko rozszerza się co ułatwia rozłupywanie
- rękojeść lekko wygięta wykonana z drewna jesionowego zabezpieczona ząbkowanym klinem wykonanym z włókna węglowego
- otwór 8mm do łatwiejszego zawieszania na ścianie
Dane siekiery Bahco FGS-1.8-810
- długość całkowita: 800mm
- waga całkowita: 2,46kg
- długość trzonka: 800mm,
- wymiary obucha: ,
- długość ostrza: ,
- waga głowicy siekiery: 1,8kg
Siekiera FGS-1.8-810 dostarczana jest z hakiem u nasady trzonka umożliwiającym zawieszenie.
Zalecamy przed użyciem dobrze namoczyć rękojeść co zwiększa jej elastyczność i wytrzymałość, również nie jest zalecane przechowywanie siekier z drewnianymi rękojeściami w suchych pomieszczeniach.
Do siekier Bahco dostępne są oryginalne rękojeści zapasowe; do modelu FGS-1.8-810 dostępna jest rękojeść zapasowa SH-FGS-800
| długość całkowita: | 800 mm |
| waga kg: | 1,8 kg |
| EAN: | 7311518123826 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 2.470 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
