profesjonalna siekiera do cięcia 700mm Bahco [FGS-1.25-700]
-
Producent:
-
Kod producenta:FGS-1.25-700
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1022 pkt. |
Profesjonalna siekiera firmy Bahco typ FGS-1.25-700 służąca do ścinania drzew, obcinania gałęzi lub rozbijania niewielkich pni. Długość siekiery 700 mm.
Siekiery Bahco używane są przez profesjonalistów w Skandynawii czy Niemczech - cenione za wysoką jakość ostrzy i wytrzymałe rękojeści.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.siekiera do cięcia Bahco FGS-1.25-700
- siekiera FGS-1.25-700 służy do ścinania drzew i obcinania gałęzi
- lekko poszerzające się ostrze wykonane z wysokiej jakości stali, zgodnie z norma DIN17200, pozwala na czyste i szybkie cięcie drewna
- rękojeść lekko wygięta, wykonana z drewna jesionowego zabezpieczona ząbkowanym klinem wykonanym z włókna węglowego, wyposażona w otwór do zawieszenia
Dane siekiery Bahco FGS-1.25-700
- długość całkowita: 700mm
- waga całkowita: 1,8kg
- długość trzonka: 700mm,
- wymiary obucha: 3,5x5,5mm,
- długość ostrza: 130mm,
- waga głowicy siekiery: 1,25kg
Siekiera FGS-1,25-700 dostarczana jest z hakiem u nasady trzonka umożliwiającym zawieszenie.
Zalecamy przed użyciem dobrze namoczyć rękojeść co zwiększa jej elastyczność i wytrzymałość, również nie jest zalecane przechowywanie siekier z drewnianymi rękojeściami w suchych pomieszczeniach.
Do siekier Bahco dostępne są oryginalne rękojeści zapasowe; do modelu FGS-1,25-700 można zamówić rękojeść zapasową SH-FGS-700.
| długość całkowita: | 700 mm |
| waga kg: | 1,25 kg |
| EAN: | 7311518123802 |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 1.730 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
