profesjonalna siekiera do ścinania drzew 800mm Bahco [FCP-1.8-810]
-
Producent:
-
Kod producenta:FCP-1.8-810
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2197 pkt. |
Profesjonalna siekiera firmy Bahco typ FCP-1.8-810 o długości 800mm, rękojeść wykonana z drzewa orzecha.
Siekiera średniej wielkości do ścinania drzew i oczyszczania pni z konarów oraz innych prac leśnych i ogrodowych.
Wąskie ostrze ułatwia wbijanie w cięte drewno, profil lekko rozszerza się co ułatwia rozłupywanie.
Ostrze siekiery wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali narzędziowej zgodnej z normą DIN 7287, klasa B.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
siekiera do ścinania drzew 800mm Bahco FCP-1.8-810
- siekiera FGS-1.8-810 służy do ścinania drzew i oczyszczania pni z konarów oraz innych prac leśnych i ogrodowych
- cienkie / wąskie ostrze ułatwia wbijanie w cięte drewno, profil lekko rozszerza się co ułatwia rozłupywanie
- ostrze wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali narzędziowej zgodnej z DIN 7287, klasa B
- powierzchnia ostrza jest profesjonalnie wypolerowana
- rękojeść lekko wygięta wykonana z drewna orzecha klasy pierwszej
- ostrze siekiery jest osadzone na rękojeści i zabezpieczone ząbkowanym klinem wykonanym z włókna węglowego
- klin wyposażony w otwór do zawieszania
- rękojeść posiada 8 mm (standard europejski) otwór do zawieszenia, ułatwiający powieszenie na ścianie
Dane siekiery Bahco FCP-1.8-810
- długość całkowita: 800 mm,
- waga całkowita: 2,5 kg,
- długość trzonka: 800 mm,
- waga ostrza siekiery: 1,8kg
Zalecamy przed użyciem dobrze namoczyć rękojeść co zwiększa jej elastyczność i wytrzymałość, również nie jest zalecane przechowywanie siekier z drewnianymi rękojeściami w suchych pomieszczeniach.
Zapasowa rękojeść dostępna oddzielnie [SH-FCS-810].
| długość całkowita: | 800 mm |
| waga kg: | 1,8 kg |
| EAN: | 7311518123970 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 2.465 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
