siekiera do rozłupywania z drewnianym trzonkiem 800mm, BAHCO [SUS-2.0-800]
-
Producent:
-
Kod producenta:SUS-2.0-800
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2792 pkt. |
Profesjonalna ciężka siekiera do rozłupywania firmy BAHCO SUS-2.0-800, z trzonkiem wykonanym z drewna jesionowego.
Świetnie nadaje się do rozłupywania drewna do kominka, dzięki specjalnie ukształtowanemu ostrzu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.siekiera do rozłupywania BAHCO SUS-2.0-800
- siekiera Bahco SUS-2.0-800, ma ostrze wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali narzędziowej, polerowanej według normy DIN 7287A, ostrze o specjalnym profilu (poszerzającym się ku górze) działa jak klin i ułatwia rozłupywanie różnych rodzajów drewna w tym drewna twardego
- trzonek wykonany z drewna jesionowego zakrzywiony, zabezpieczony na końcu przed spadaniem klinem z tworzywa sztucznego z dodatkowym stalowym pierścieniem
- w rękojeści otwór o średnicy 8mm ułatwiający zawieszenie siekiery
Zalecamy namoczenie trzonka przed użyciem, w trakcie użytkowanie nie trzymaj siekiery blisko źródła ciepła, aby zapobiec nadmiernemu wysuszeniu trzonka.
siekiera Bahco SUS-2.0-800:
długość: 800mm
waga całkowita: 2400g
| długość całkowita: | 800 mm |
| waga kg: | 2,0 kg |
| EAN: | 7311518123451 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z drewna |
| masa z opakowaniem: | 2.520 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
