tarcza do szlifowania betonu, 115/22,23/6,0mm, Makita [D-18502]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-18502
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 47 pkt. |
Tarcza firmy Makita model D-18502 o średnicy tarczy 115mm i grubości 6,0mm, przeznaczonych do szlifowania betonu.
Tarcza przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy mocowania 22,23mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do szlifowania betonu, 115/22,23/6,0 Makita D-18502
- tarcza do szlifowania betonu,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm i odpowiednią średnicą tarczy,
- tarcza tnąca tłoczona na zimno ze spoiwem ze sztucznej żywicy,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych.
Parametry tarczy Makita D-18502
- średnica tarczy: 115mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm,
- grubość cięcia: 6,0mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 13290 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13290 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| przeznaczenie: | do betonu |
| grubość tarczy: | 6,0 mm |
| EAN: | 088381204842 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
