tarcza do cięcia betonu, 230/22,23/2,5mm, Makita [D-18742]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-18742
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 85 pkt. |
Tarcza tnąca firmy Makita model D-18742 o średnicy tarczy 230mm i grubości 2,5mm, przeznaczonych do cięcia betonu.
Tarcza płaska przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy mocowania 22,23mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia betonu, 230/22,23/2,5 Makita D-18742
- tarcza do cięcia betonu,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm,
- tarcza tnąca tłoczona na zimno ze spoiwem ze sztucznej żywicy,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych.
Parametry tarczy Makita D-18742
- średnica tarczy: 230mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm,
- grubość cięcia: 2,5mm,
- typ: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6600 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| przeznaczenie: | do betonu |
| grubość tarczy: | 2,5 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 088381205085 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
