tarcza do cięcia betonu, 180/22,23/3,0mm, Makita [D-18633]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-18633
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 60 pkt. |
Tarcza tnąca firmy Makita model D-18633 o średnicy tarczy 180mm i grubości 3,0mm, przeznaczonych do cięcia betonu.
Tarcza wypukła przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy mocowania 22,23mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia betonu, 180/22,23/3,0 Makita D-18633
- tarcza do cięcia betonu,
- do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,3mm,
- tarcza tnąca tłoczona na zimno ze spoiwem ze sztucznej żywicy,
- przystosowana do maszyn wysokoobrotowych.
Parametry tarczy Makita D-18633
- średnica tarczy: 180mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23mm,
- grubość cięcia: 3,0mm,
- typ: wypukła,
- maksymalna prędkość obrotowa: 8600 obr/min,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8600 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| przeznaczenie: | do betonu |
| grubość tarczy: | 3,0 mm |
| typ tarczy: | wypukła |
| EAN: | 088381204972 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
