tarcza diamentowa segmentowa STT do cięcia materiałów budowlanych na sucho 230/22,2mm, klasy SUPERPRO, Rubi [30976-RUBI]
-
Producent:
-
Kod producenta:30976-RUBI
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2540 pkt. |
Tarcza diamentowa segmentowa klasy SUPERPRO 230/22,2mm do ciecia na sucho firmy Rubi model 30976.
Posiada obrzeże segmentowe STT do cięcia wszystkich materiałów budowlanych takich jak cegły, lastryko, beton, a nawet beton zbrojony (pręty do 6 mm).
Przeznaczona jest do dużych szlifierek kątowych na tarczę 230mm sieciowych i akumulatorowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa segmentowa STT do cięcia materiałów budowlanych na sucho 230/22,2mm, klasy SUPERPRO, Rubi [30976]:
- uniwersalne tarcze diamentowe STT są przeznaczone do cięcia wszystkich materiałów budowlanych takich jak cegły, lastryko, beton, a nawet beton zbrojony (pręty do 6 mm),
- segmenty diamentowe są połączone z rdzeniem tarczy STT przez spawanie laserowe. Jest to najbardziej niezawodna metoda spośród aktualnie używanych,
- uniwersalne tarcze diamentowe STT to najlepszy wybór kiedy musimy pracować z trudnymi do cięcia materiałami,
- segmentowe obrzeże tarczy STT jest doskonałe do cięcia materiałów grubszych niż 25 mm,
- przeznaczona jest do dużych szlifierek kątowych na tarczę 230mm sieciowych i akumulatorowych,
parametry tarczy do płytek ceramicznych Rubi 30976:
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,2 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 2,4 mm,
- wysokość segmentu: 10 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 6650 obr/min
Tarcze diamentowe RUBI oferowane są w dwóch klasach: PRO oraz SUPERPRO.
Ostrza PRO zapewniają użytkownikom najlepszy stosunek jakości do ceny.
Ostrza SUPERPRO stanowią najlepszy wybór podczas najbardziej wymagających prac.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| szerokość segmentu: | 2,4 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 8413797309768 |
| kraj produkcji: | Republika Korei |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
