Tarcza diamentowa segmentowa do ciecia betonu, asfaltu 350/25,4mm, serii ELITE, DeWalt [DT20467-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20467-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6769 pkt. |
Tarcza diamentowa segmentowa 350/25,4mm firmy DeWalt model DT20467, z nowej serii DEWALT ELITE SERIES™.
Przeznaczona ciecia betonu i asfaltu na sucho i na mokro.
Tarcza diamentowa dedykowana jest do przecinarek ręcznych i stacjonarnych.
Tarcza diamentowa, segmentowa do ciecia betonu i asfaltu 350/25,4mm, serii ELITE DeWalt [DT20467-QZ]:
- tarcza diamentowa segmentowa ma opatentowaną konstrukcję ostrza do cięcia betonu, asfaltu, materiałów budowlanych, cegieł, bloków budowlanych, ceramiki, płyt chodnikowych,
- tarcze DEWALT ELITE SERIES™ przeznaczone są do wysokiej jakości prostych, głębokich cięć,
- tarcza ma segmenty spawane laserowo z większą ilością diamentów i mocniejszym spoiwem, co zapewnia aż 5X dłuższą żywotność,
- tarcza przeznaczona jest do przecinarek ręcznych i stacjonarnych,
- do pracy na sucho lub na mokro,
parametry tarczy diamentowej DeWalt DT20467:
- średnica tarczy: 350 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 5400 obr/min,
- tryb pracy: na sucho, na mokro
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5400 obr/min |
| średnica tarczy: | 350 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 15054905299122 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.93 kg |
| długość opakowania: | 40.00 cm |
| szerokość opakowania: | 39.50 cm |
| wysokość opakowania: | 6.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
