Tarcza diamentowa segmentowa do szybkiego ciecia betonu 300/25,4mm, serii ELITE, DeWalt [DT20460-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20460-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2923 pkt. |
Tarcza diamentowa segmentowa 300/25,4mm firmy DeWalt model DT20460, z nowej serii DEWALT ELITE SERIES™.
Przeznaczona szybkiego ciecia twardych materiałów budowlanych na sucho i na mokro.
Tarcza diamentowa dedykowana jest do szlifierek stacjonarnych i przenośnych.
Tarcza diamentowa, segmentowa do ciecia betonu 300/25,4mm, serii ELITE DeWalt [DT20460-QZ]:
- tarcza diamentowa segmentowa ma opatentowaną konstrukcję ostrza do szybkiego cięcia w twardym betonie, a także cięcia materiałów budowlanych, cegieł, bloków budowlanych, ceramiki, płyt chodnikowych,
- tarcze DEWALT ELITE SERIES™ przeznaczone są do wysokiej jakości prostych, głębokich cięć na sucho zwłaszcza w twardych materiałach,
- tarcza ma segmenty spawane laserowo z większą ilością diamentów i mocniejszym spoiwem, co zapewnia aż 5X dłuższą żywotność,
- tarcza przeznaczona jest do przecinarek ręcznych i stacjonarnych,
- do pracy na sucho lub na mokro,
parametry tarczy diamentowej DeWalt DT20460:
- średnica tarczy: 300 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6300 obr/min,
- tryb pracy: na sucho, na mokro
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6300 obr/min |
| średnica tarczy: | 300 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 15054905299054 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.31 kg |
| długość opakowania: | 34.70 cm |
| szerokość opakowania: | 33.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
