tarcza diamentowa do ciecia betonu, 125/1,6/7mm, X-Lock, Makita [E-02076]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-02076
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1799 pkt. |
Tarcza diamentowa do ciecia na sucho, Best for Universal firmy Bosch model 2608615161, z segmentem dzielonym do cięcia żelbetu, cegły, piaskowca, wapienia czy dachówek betonowych i ceramicznych.
Diamentowa tarcza o dłuższej żywotności dzięki zastosowaniu segmentu o wysokości 12 mm.
Tarcza diamentowa przeznaczona jest do szlifierek kątowych 125mm z systemem mocowania X-lock i na gwint M14.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza diamentowa segmentowa do cięcia betonu 125mm X-Lock, Makita [E-02076]:
- tarcza diamentowa do cięcia betonu, granitu, marmuru, cegły, piaskowca, wapienia czy dachówek betonowych i ceramicznych,
- do cięcia na sucho,
- tarczę można używać na szlifierkach ze standardowym mocowaniem (wrzeciono M14, otwór 22.23mm)
- tarcza przeznaczona jest do pracy ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi z systemem mocowania X-LOCK, pasuje również do tradycyjnych szlifierek kątowych na gwint M14.
Parametry tarczy do cięcia betonu X-Lock, Makita [E-02076]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,6 mm,
- wysokość segmentu: 7 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min
- system mocowania: X-LOCK lub M14.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : |
|
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,6 mm |
| wysokość segmentu: | 7 mm |
| szerokość segmentu: | 2,4 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 088381556224 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
