nożyce do prętów 450mm z rękojeścią rurową Stanley [1-17-751]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-17-751
Stan magazynowy: 3
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 990 pkt. |
Profesjonalne nożyce ręczne do ciecia prętów Stanley 1-17-751 o długości 450mm, umożliwiają cięcie do 160 kg/mm².
Nożyce do prętów posiadają szczęki kute ze stali chromowo - molibdenowej, rękojeści rurowe z wygodnym uchwytem z tworzywa, oraz zderzak zwiększający bezpieczeństwo pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce ręczne do cięcia prętów Stanley 1-17-751
- Szczęki kute ze stali chromowo-molibdenowej umożliwiają cięcie do 160 kg/mm²
- Wygodne uchwyty z tworzywa
- Regulacja szczęk
- Rękojeści rurowe
- Dostępne są szczęki wymienne
Parametry nożyc do prętów Stanley 1-17-751
- długość całkowita 450mm
- średnica ciecia dla 31HRC - 8mm
- średnica cięcia dla 48HRC - 6mm
- cięcie w osi
- waga 1,58 kg
| długość całkowita: | 450 mm |
| waga: | 1580 g |
| max średnica cięcia: | 8,0 mm |
| kierunek cięcia: | cięcie w osi |
| EAN: | 3253561177514 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
ZDJECIE ADEKWATNE LECZ...Zalety:SPEŁNIAJA PARAMETRY Z OPISUWady:CZUBKI NIECO COFNIETE:(
NIE MAJA SRUBY REGULUJACEJ ROZSTAW SZCZEK
