nożyce do prętów 750mm z rękojeścią rurową Stanley [1-17-753]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-17-753
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1685 pkt. |
Profesjonalne nożyce ręczne do ciecia prętów Stanley 1-17-753 o długości 750mm, umożliwiają cięcie do 160 kg/mm².
Nożyce do prętów posiadają szczęki kute ze stali chromowo - molibdenowej, rękojeści rurowe z wygodnym uchwytem z tworzywa, oraz zderzak zwiększający bezpieczeństwo pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce ręczne do cięcia prętów Stanley 1-17-753
- Szczęki kute ze stali chromowo-molibdenowej umożliwiają cięcie do 160 kg/mm²
- Wygodne uchwyty z tworzywa
- Regulacja szczęk
- Rękojeści rurowe
- Dostępne są szczęki wymienne
Parametry nożyc do prętów Stanley 1-17-753
- długość całkowita 750mm
- średnica ciecia dla 31HRC - 11mm
- średnica cięcia dla 48HRC - 8mm
- cięcie w osi
- waga 3,95 kg
| długość całkowita: | 750 mm |
| waga: | 3950 g |
| max średnica cięcia: | 12,7 mm |
| kierunek cięcia: | cięcie w osi |
| EAN: | 3253561177538 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
potrzebny mi ten rozmiarZalety:myśle ze stanley nie jest złyWady:żółte, nie ma śróby regulujacej trzeba szeroko rozdziawiać,czubki utrciente utrudniaa złapanie cw niektórych sytuacjach:(
