nożyce do prętów 350mm z rękojeścią rurową Stanley [1-17-750]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-17-750
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 798 pkt. |
Profesjonalne nożyce do ciecia prętów Stanley 1-17-750 o długości 350mm, umożliwiają cięcie do 160 kg/mm².
Nożyce do prętów posiadają szczęki kute ze stali chromowo - molibdenowej, rękojeści rurowe z wygodnym uchwytem z tworzywa, oraz zderzak zwiększający bezpieczeństwo pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce ręczne do cięcia prętów Stanley 1-17-750
- Szczęki kute ze stali chromowo-molibdenowej umożliwiają cięcie do 160 kg/mm²
- Wygodne uchwyty z tworzywa
- Regulacja szczęk
- Rękojeści rurowe
- Cięcie boczne
- Dostępne są szczęki wymienne
Parametry nożyc do prętów Stanley 1-17-750
- długość całkowita 350mm
- średnica ciecia dla 31HRC - 7mm
- średnica ciecia dla 48HRC - 4mm
- waga 1,22 kg
| długość całkowita: | 350 mm |
| waga: | 1220 g |
| max średnica cięcia: | 7,0 mm |
| kierunek cięcia: | cięcie boczne |
| EAN: | 3253561177507 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
