nożyce do prętów 1050mm z rękojeścią rurową Stanley [1-17-755]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-17-755
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3299 pkt. |
Profesjonalne nożyce ręczne do ciecia prętów Stanley 1-17-755 o długości 1050mm, umożliwiają cięcie do 160 kg/mm².
Nożyce do prętów posiadają szczęki kute ze stali chromowo - molibdenowej, rękojeści rurowe z wygodnym uchwytem z tworzywa, oraz zderzak zwiększający bezpieczeństwo pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce ręczne do cięcia prętów Stanley 1-17-755
- Szczęki kute ze stali chromowo-molibdenowej umożliwiają cięcie do 160 kg/mm²
- Wygodne uchwyty z tworzywa
- Regulacja szczęk
- Rękojeści rurowe
- Dostępne są szczęki wymienne
Parametry nożyc do prętów Stanley 1-17-755
- długość całkowita 1050mm
- średnica ciecia dla 31HRC - 14mm
- średnica cięcia dla 48HRC - 10mm
- cięcie w osi
- waga 8,1 kg
| długość całkowita: | 1050 mm |
| waga: | 8100 g |
| max średnica cięcia: | 15,8 mm |
| kierunek cięcia: | cięcie w osi |
| EAN: | 3253561177552 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
najmocniejsze w sklepieZalety:chyba nie mozna uzyskac wiekszego nacisku wsród produktów oferowwanych przez sklepWady:szkoda ze nie ma odpowiednika z rekojescia kuta ale pewnie byłby duzo drozszy:(
