nożyce do prętów 900mm z rękojeścią kutą Stanley [1-95-567]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-95-567
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4110 pkt. |
Profesjonalne nożyce ręczne do ciecia prętów Stanley 1-95-567 o długości 900mm, umożliwiają cięcie do 160 kg/mm².
Nożyce do prętów posiadają szczęki kute ze stali chromowo - molibdenowej, rękojeści kute z wygodnym uchwytem z tworzywa, oraz zderzak zwiększający bezpieczeństwo pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce ręczne do cięcia prętów Stanley 1-95-567
- Szczęki kute ze stali chromowo-molibdenowej umożliwiają cięcie do 160 kg/mm²
- Wygodne uchwyty z tworzywa
- Regulacja szczęk
- Rękojeści kute
- Dostępne są szczęki wymienne
Parametry nożyc do prętów Stanley 1-95-567
- długość całkowita 900mm
- średnica ciecia dla 31HRC - 14mm
- średnica cięcia dla 48HRC - 9mm
- cięcie w osi
- waga 5,55 kg
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga: | 5550 g |
| max średnica cięcia: | 14 mm |
| kierunek cięcia: | cięcie w osi |
| EAN: | 3253561955679 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
