nożyce do prętów 600mm z rękojeścią rurową Stanley [1-17-752]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-17-752
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1270 pkt. |
Profesjonalne nożyce ręczne do ciecia prętów Stanley 1-17-752 o długości 600mm, umożliwiają cięcie do 160 kg/mm².
Nożyce do prętów posiadają szczęki kute ze stali chromowo - molibdenowej, rękojeści rurowe z wygodnym uchwytem z tworzywa, oraz zderzak zwiększający bezpieczeństwo pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce ręczne do cięcia prętów Stanley 1-17-752
- Szczęki kute ze stali chromowo-molibdenowej umożliwiają cięcie do 160 kg/mm²
- Wygodne uchwyty z tworzywa
- Regulacja szczęk
- Rękojeści rurowe
- Dostępne są szczęki wymienne
Parametry nożyc do prętów Stanley 1-17-752
- długość całkowita 600mm
- średnica ciecia dla 31HRC - 10mm
- średnica cięcia dla 48HRC - 7mm
- cięcie w osi
- waga 2,6 kg
| długość całkowita: | 600 mm |
| waga: | 2600 g |
| max średnica cięcia: | 10 mm |
| kierunek cięcia: | cięcie w osi |
| EAN: | 3253561177521 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
