nożyce do prętów 600mm, cięcie 10mm, BAHCO [4559-24]
-
Producent:
-
Kod producenta:4559-24
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5619 pkt. |
Nożyce ręczne do cięcia prętów Bahco 4559-24 o długości 600mm, umożliwiają cięcie prętów zbrojeniowych o grubości do 10mm. Przeznaczone do profesjonalnych zastosowań.
Nożyce są wykonane metodą odkuwania z wysokogatunkowej stali, fosforanowane i zabezpieczone antykorozyjnie. Rękojeści o wygodnym kształcie pozwalające na osiągnięcie dużej siły cięcia od początku operacji.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce ręczne do cięcia prętów zbrojeniowych 10mm BAHCO 4559-24
- Szczęki kute z najwyższej jakości stali narzędziowej
- Wygodne rękojeści o opatentowanym kształcie i z gumowanymi uchwytami. Opatentowany system pozwala na szybkie dopasowanie szczęk do ciętego pręta.
- Bardzo duża siła cięcia już od początku operacji pozwala na wydajną i niemęczącą pracę w każdych warunkach
- Specjalny kształt pozwala na wygodą pracę nawet w miejscach o ograniczonej dostępności
- Nożyce 4559-24 są fosforanowane i zabezpieczone antykorozyjnie
- Dostępne są szczęki zapasowe
- Nożyce do prętów Bahco przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań przy pracach o dużej intensywności
Parametry nożyc do prętów BAHCO 4549-24
- długość całkowita: 600mm
- średnica ciecia prętów zbrojeniowych: 10mm
- średnica cięcia prętów stalowych/drutu: 9mm
- średnica cięcia prętów/drutu Piano: 8mm
- waga 2,86kg
| długość całkowita: | 600 mm |
| waga: | 2860 g |
| max średnica cięcia: | 10,0 mm |
| kierunek cięcia: | cięcie w osi |
| EAN: | 7314150024520 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.180 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
