nożyce do prętów 450mm z rękojeścią kutą Stanley [1-95-564]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-95-564
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1234 pkt. |
Profesjonalne nożyce ręczne do ciecia prętów Stanley 1-95-564 o długości 450mm, umożliwiają cięcie do 160 kg/mm².
Nożyce do prętów posiadają szczęki kute ze stali chromowo - molibdenowej, rękojeści kute z wygodnym uchwytem z tworzywa, oraz zderzak zwiększający bezpieczeństwo pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce ręczne do cięcia prętów Stanley 1-95-564
- Szczęki kute ze stali chromowo-molibdenowej umożliwiają cięcie do 160 kg/mm²
- Wygodne uchwyty z tworzywa
- Regulacja szczęk
- Rękojeści kute
- Dostępne są szczęki wymienne
Parametry nożyc do prętów Stanley 1-95-564
- długość całkowita 450mm
- średnica ciecia dla 31HRC - 10mm
- średnica cięcia dla 48HRC - 6mm
- cięcie w osi
- waga 1,75 kg
| długość całkowita: | 450 mm |
| waga: | 1750 g |
| max średnica cięcia: | 10 mm |
| kierunek cięcia: | cięcie w osi |
| EAN: | 3253561955648 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
