diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu na sucho i mokro, 230mm, Comet Rapide, Makita [B-12784]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-12784
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4470 pkt. |
Segmentowa tarcza diamentowa do kamienia i betonu, Comet Rapide, Makita B-12784, o średnicy 230 mm, przeznaczona do cięcia na sucho i mokro.
Tarcza doskonale sprawdzi się do cięcia twardych materiałów o dużej gęstości, granitu, produktów glinianych, pustaków, cegieł, płytek łupkowych, kamienia wapiennego czy betonu i betonu zbrojonego.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych i przecinarkach tarczowych o średnicy tarczy 230 mm, z mocowaniem 22,23 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Diamentowa tarcza do cięcia betonu i kamienia, 230mm, Comet Rapide, Makita [B-12712]:
- tarcza segmentowa, laserowo spawana, przeznaczona do cięcia na sucho i mokro większości rodzajów betonu, w tym zbrojonego, płyt kamiennych, granitu, cegły i produktów glinianych, płytek łupkowych, kamienia wapiennego, bloków z piaskowca, itp.,
- faliste ostrza z wzorem 3D posiadają równomiernie rozprowadzone cząstki diamentu, co zapewnia stabilne cięcie,
- otwory chłodzące w segmencie tnącym wydłużają jego trwałość,
- Technologia Stealth która redukuje wibracje i hałas powstający podczas cięcia,
- tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych i przecinarkach do tarcz 230 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO CIĘCIA BETONU COMET RAPIDE, MAKITA [B-12712]:
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wysokość segmentu: 10 mm,
- grubość segmentu: 2,6 mm,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 6650 obr./min.,
- typ tarczy: segmentowa,
- liczba segmentów: 16,
- oznaczenie tarczy: 3DDG
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| liczba zębów: | 16 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| szerokość segmentu: | 2,6 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 088381355520 |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 23.5 cm |
| szerokość opakowania: | 23.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
