diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu na sucho i mokro, 125mm, Comet, Makita [B-13253]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-13253
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3723 pkt. |
Segmentowa tarcza diamentowa do betonu, Comet, Makita B-13253, o średnicy 125 mm, przeznaczona do cięcia na sucho i mokro.
Tarcza doskonale sprawdzi się do wykonywania bruzd pod dylatacje oraz cięcia betonu czy cegły.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych i przecinarkach tarczowych o średnicy tarczy 125 mm, z mocowaniem 22,23 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Diamentowa tarcza do cięcia betonu i kamienia, 125mm, Comet, Makita [B-13253]:
- tarcza segmentowa, laserowo spawana, przeznaczona do cięcia na sucho i mokro betonu i cegły o różnym stopniu twardości, produktów glinianych,
- doskonale sprawdzi się do bruzdowania zapraw, wykonywania szczelin dylatacyjnych, aby przygotować podłoże do montażu systemów grzewczych czy izolacji,
- segmenty tnące posiadają równomiernie rozprowadzone cząstki diamentu, co zapewnia stabilne cięcie,
- tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych i przecinarkach do tarcz 125 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO CIĘCIA BETONU, COMET, MAKITA [B-13253]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wysokość segmentu: 6,5 mm,
- grubość segmentu: 6,4 mm,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 12250 obr./min.,
- typ tarczy: segmentowa,
- liczba segmentów: 10
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| liczba zębów: | 10 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 6,4 mm |
| wysokość segmentu: | 6,5 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 088381358453 |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 13 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
