diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu i betonu zbrojonego, 180mm, Nebula, Makita [B-54019]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-54019
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 12 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1301 pkt. |
Segmentowa tarcza diamentowa 180 mm, Makita [B-54019], do cięcia betonu, betonu zbrojonego, pustaków, cegły, piaskowca, wapienia, granitu.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych o średnicy tarczy 180 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu i betonu zbrojonego, 180 mm, Nebula, Makita [B-54019]
- diamentowa tarcza do cięcia na sucho i mokro betonu, betonu zbrojonego, pustaków, cegły, piaskowca, wapienia, granitu,
- przeznaczona do szlifierek kątowych z tarczą 180 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY SEGMENTOWEJ DO CIĘCIA BETONU NEBULA MAKITA [B-54019]
- średnica tarczy: 180 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- szerokość segmentu: 2,0 mm,
- wysokość segmentu: 10 mm,
- liczba zębów: 14,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 6400 obr./min.,
- zastosowanie: do cięcia betonu i granitu.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6400 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 180 mm |
| liczba zębów: | 14 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| szerokość segmentu: | 2,0 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 88381476515 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
