diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu i betonu zbrojonego, 125mm, Nebula, Makita [B-53992]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-53992
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 894 pkt. |
Segmentowa tarcza diamentowa 125 mm, Makita B-53992, do cięcia betonu, betonu zbrojonego, pustaków, cegły, piaskowca, wapienia, granitu.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych o średnicy tarczy 125 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu i betonu zbrojonego, 125 mm, Nebula, Makita [B-53992]:
- diamentowa tarcza do cięcia na sucho betonu, betonu zbrojonego, pustaków, cegły, piaskowca, wapienia, granitu,
- przeznaczona do szlifierek kątowych z tarczą 125 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY SEGMENTOWEJ DO CIĘCIA BETONU NEBULA MAKITA [B-53992]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- szerokość segmentu: 2,0 mm,
- wysokość segmentu: 10 mm,
- liczba zębów: 9,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 12250 obr./min.,
- zastosowanie: do cięcia betonu i granitu
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| liczba zębów: | 9 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| szerokość segmentu: | 2,0 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 088381476492 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 13 cm |
| szerokość opakowania: | 13 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
