diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu, cegły, na sucho, 230mm, Diamak, Makita [D-80117]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-80117
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 668 pkt. |
Segmentowa tarcza diamentowa Diamak Makita D-80117, o średnicy 230 mm, przeznaczona do cięcia na sucho.
Tarcza doskonale sprawdzi się do cięcia betonu, cegły, płytek, czy dachówek.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w szlifierkach kątowych o średnicy tarczy 230 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu 230 mm, Diamak Makita [D-80117]:
- diamentowa tarcza segmentowa przeznaczona do cięcia na sucho większości rodzajów betonu, płyt kamiennych, cegły i produktów glinianych, płytek łupkowych, kamienia wapiennego, bloków z piaskowca, itp.,
- przeznaczona do szlifierek kątowych z tarczą 230 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO CIĘCIA BETONU MAKITA [D-80117]:
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- szerokość cięcia: 2,4 mm,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 6650 obr./min.,
- typ tarczy: segmentowa,
- wysokość segmentu: 10 mm,
- liczba segmentów: 16
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| liczba zębów: | 16 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| szerokość cięcia: | 2,4 mm |
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 197050359773 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 23.5 cm |
| szerokość opakowania: | 23.5 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
