diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu 355/25,4mm Makita [E-12996]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-12996
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7133 pkt. |
Diamentowa profesjonalna tarcza segmentowa firmy Makita model E-12996, ze spiekanymi segmentami diamentowymi, do cięcia betonu, betonu zbrojonego, cegły, wapienia.
Tarcza przeznaczona jest do cięcia na sucho przecinarką do betonu CE001G2 .
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu 355mm firmy Makita [E-12996]:
- diamentowa wysokiej jakości tarcza segmentowa przeznaczona do przecinarki do betonu CE001G2 z tarczą 355mm,
- ma gładki segment dla lepszego zastosowania, jednakże ze znacznie większym śladem cięcia niż w przypadku segmentu żłobkowanego,
- znakomita tarcza do cięcia: betonu, cegły betonowej, krawężnika, dachówki cementowej, marmuru, dachówki wypalanej bez szkliwa, cegły, materiałów ściernych,
dachówki glinianej,
parametry tarczy diamentowej do cięcia betonu Makita E-12996:
- średnica tarczy: 355 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 5500 obr/min,
- wysokość segmentu: 10 mm,
- typ tarczy: segmentowa,
- kształt: płaski,
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 355 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | CE001G2 |
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| szerokość segmentu: | 2,8 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 088381590099 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
