diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu 230/22,23mm Makita [B-12968]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-12968
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2591 pkt. |
Diamentowa profesjonalna tarcza segmentowa z serii Neutron firmy Makita model B-12968, ze spiekanymi segmentami diamentowymi, do cięcia betonu, betonu zbrojonego, cegły, wapienia.
Tarcza przeznaczona jest do współpracy ze szlifierkami kątowymi o średnicy tarczy 230mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
diamentowa tarcza segmentowa do cięcia betonu 230mm serii Neutron firmy Makita [B-12968]:
- diamentowa wysokiej jakości tarcza segmentowa z serii NEUTRON firmy Makita do szlifierki kątowej z tarczą 230mm,
- znakomita tarcza do cięcia: betonu, betonu zbrojonego, cegły, dachówki betonowej i ceramicznej, wapienia,
- seria Neutron posiada segmenty diamentowe wyprodukowane w technologii: 3D Diamont Grit - która polega na rozmieszczeniu diamentów w 3-wymiarowym modelu, co daje efekty nieporównywalnie lepsze od tradycyjnej technologii przypadkowego rozmieszczenia diamentów (rozmieszczenie diamentów pokazane na rysunku 3DDG).
parametry tarczy diamentowej do cięcia betonu Makita B-12968:
- średnica tarczy: 230mm
- średnica otworu tarczy: 22,23mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 6650 obr/min
- wysokość segmentu: 10mm
- typ tarczy: segmentowa
- kształt: płaski
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do betonu |
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| typ tarczy: | segmentowa |
| EAN: | 088381358101 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Zobacz produkty podobne
-
parametry robia wrazenieZalety:napewno jak na wysoki segment ma zaletyWady:no cena wysoka i zapewne jeszcze wzrosnie
