diamentowa tarcza do cięcia betonu i kamienia, 350/25,4mm, Comet, Makita [B-13057]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-13057
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6484 pkt. |
Tarcza diamentowa z wieńcem segmentowym, do cięcia kamienia i betonu, Comet, Makita B-13057, o średnicy 350 mm, przeznaczona do cięcia na sucho i mokro.
Tarcza doskonale sprawdzi się do cięcia twardych materiałów o dużej gęstości takich jak granit, produkty gliniane, pustaki, cegły, płytki łupkowe, kamień wapienny czy beton.
Tarcza przeznaczona jest do stosowania w przecinarkach tarczowych o średnicy tarczy 350 mm, z mocowaniem 25,4 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Diamentowa tarcza do cięcia betonu i kamienia, 350mm, Comet, Makita [B-13057]:
- tarcza diamentowa przeznaczona do cięcia twardych materiałów o dużej gęstości, granitu, produktów glinianych, płytek łupkowych, kamienia wapiennego, betonu, płyt chodnikowych,
- tarcza z segmentem ciągłym do cięcia na sucho i mokro,
- pofalowany segment został stworzony dla lepszego rezultatu cięcia i wyższej odporności na wysokie temperatury,
- otwory chłodzące w tarczy wydłużają jej trwałość,
- przeznaczona do przecinarek tarczowych z tarczą 350 mm
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO CIĘCIA BETONU, COMET, MAKITA [B-13057]:
- średnica tarczy: 350 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- wysokość segmentu: 8,5 mm,
- grubość segmentu: 3,2 mm,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 10200 obr./min.,
- typ tarczy: wieniec segmentowy
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 10200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 350 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| szerokość cięcia: | 3,2 mm |
| wysokość segmentu: | 8,5 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 088381358248 |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 35.5 cm |
| szerokość opakowania: | 35.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
