Zestaw: 10 szt. tarcz do cięcia metalu / stali nierdzewnej INOX, 125/22,23/1mm Fein [63709013010]
-
Producent:
-
Kod producenta:63709013010-10
W skład zestawu wchodzą następujące produkty:
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 675 pkt. |
Tarcza do cięcia metalu, stali nierdzewnej INOX, 125/22,23/1 mm Fein [63709013010]:
- przeznaczona do precyzyjnego i szybkiego cięcia cienkich blach, rur i profili ze stali i stali nierdzewnej,
- pozwala na precyzyjne i szybkie cięcie przy minimalnym nakładzie siły,
- nadaje się do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,23mm,
- cięcie wykonane tą tarczą nie wymaga obróbki wykańczającej i termicznych przebarwień w przedmiocie obrabianym.
Parametry tarczy Fein [63709013010]:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- grubość cięcia: 1 mm,
- typ: płaska,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr./min.,
- maksymalna prędkość pracy: 80 m/s,
- liczba sztuk: 1
Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę
tarcza do cięcia metalu / stali nierdzewnej INOX, 125/22,23/1mm Fein [63709013010] 1 sztuka| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1 mm |
| typ tarczy: | płaska |
| EAN: | 4014586450100 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
