tarcza diamentowa do cięcia stali, 230/22,23/2,1mm, serii EXTREME® METAL, DeWalt [DT40255-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT40255-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1538 pkt. |
Tarcza diamentowa serii EXTREME® METAL do cięcia stali firmy DeWalt o symbolu DT40255 o średnicy 230mm i grubości 2,1mm. Znakomicie sprawdza się w szlifierkach kątowych o średnicy tarczy 230mm.
Przeznaczona do różnych metali, takich jak stal, stal nierdzewna, żeliwo, żelazo zbrojeniowe, blacha, aluminium i metale nieżelazne,.
Jedną tarczą DT40255 z serii EXTREME® METAL można wykonać ponad 1000 cięć, a żywotność jest do 30 razy dłuższa niż standardowej tarczy ściernej (korundowej).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa do cięcia stali o średnicy 230mm DeWALT DT40255:
- tarcza przeznaczona do różnych metali, takich jak stal, stal nierdzewna, żeliwo, żelazo zbrojeniowe, blacha, aluminium i metale nieżelazne,
- jedną tarczą DT40255 z serii EXTREME® METAL można wykonać ponad 1000 cięć,
- żywotność tej tarczy diamentowej jest do 30 razy dłuższa niż standardowej tarczy ściernej (korundowej),
- tarcza w czasie cięcia nie zmniejsza swojej średnicy, dlatego do końca użytkowania można ciąć takie wysokie elementy jak na początku,
- ostrze tarczy jest wyposażone w nasyp diamentowy, aby zapobiec zużyciu i dla większej wydajności,
- posiada solidny i mocny stalowy korpus nośny zapewniający odporność na pękanie,
- dzięki zmniejszonemu zużyciu tarczy równocześnie zmniejszona jest ilość pyłu i zapachu,
- sprawdza się w dużych szlifierkach kątowych z tarczą 230mm lub stacjonarnych maszynach z tej wielkości tarczą i odpowiednimi obrotami.
Parametry tarczy diamentowej DT40255:
- średnica mocowania: 22,23 mm,
- średnica tarczy: 230 mm,
- grubość: 2,1 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6650 obr/min,
- liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6650 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,3 mm |
| EAN: | 5035048545355 |
| kraj produkcji: | Korea Południowa |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.56 kg |
| długość opakowania: | 23.50 cm |
| szerokość opakowania: | 23.50 cm |
| wysokość opakowania: | 0.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
