tarcza do cięcia stali nierdzewnej 125/22,23/1,2mm DeWalt [DT42340Z-QZ] 1szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:DT42340Z-QZ
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 30 pkt. |
Tarcza do cięcia stali nierdzewnej firmy DeWalt model DT42340Z o średnicy tarczy 125mm i grubości 1,2mm.
Wysokowydajna tarcza płaska do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,23mm, przeznaczona do cięcia stali nierdzewnej, można ją również stosować do cięcia innych rodzajów stali.
Kupując jednorazowo 10 szt. tarcz do cięcia stali nierdzewnej DT42340Z DeWalt otrzymasz praktyczne metalowe opakowanie ułatwiające przechowywanie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza do cięcia stali nierdzewnej INOX 125mm DeWALT DT42340Z
- tarcza DT42340TZ przeznaczona jest do cięcia stali nierdzewnych, ale doskonale sprawdza się również przy cięciu innych gatunków stali,
- w tarczy DT42340TZ zastosowana jest siatka z włókna szklanego co poprawia trwałość i wydajność podczas cięcia,
- zastosowanie wysokiej jakości ziaren z tlenku aluminium zwiększa szybkość i wydajność cięcia,
- wysokowydajna tarcza płaska do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych z tarczą 125mm
Parametry tarczy INOX DeWALT DT42340Z
- średnica mocowania 22,23mm
- średnica tarczy 125mm;
- grubość 1,2mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min.
- liczba sztuk: 1 szt.
W tarczach DeWALT stosuje się wysokogatunkowe spoiwa żywiczne co gwarantuje dużą trwałość i szybkie oraz gładkie cięcie z niewielkimi stratami ciętego materiału.
Teraz kupując jednorazowo 10 szt. tarcz do cięcia stali nierdzewnej INOX DT42340Z DeWalt otrzymasz praktyczne metalowe opakowanie ułatwiające przechowywanie.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,2 mm |
| EAN: | 5035048537992 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| długość opakowania: | 12.50 cm |
| szerokość opakowania: | 0.10 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
JEST ODROBINE WYTRZYMALSZA OD 1MMZalety:NAJLEPSZA DO SZLIFIERKI TEJ SAMEJ FIRMYWady:NIE MOZNA ZBYT SILNIE NACISNAC:(
