zestaw 10szt. tarcz do cięcia stali nierdzewnej Inox 125mm o grubości 1,0mm DeWALT [DT43972-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT43972-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 298 pkt. |
Płaska tarcza korundowa z ziarnami tlenku aluminium do cienkiego, szybkiego cięcia stali nierdzewnej INOX Thin Fast Cut DeWALT model DT43902, średnica tarczy 125mm, otwór wewnętrzny 22,23mm, grubość tarczy 1mm.
Tarcza DT43902 ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności.
Rekomendujemy stosowanie tarczy DT43902 w szlifierkach kątowych, elektrycznych i akumulatorowych różnych marek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw 10szt. tarcz 125mm do cięcia metalu i stali nierdzewnej INOX DeWalt DT43972:
- płaska tarcza przeznaczona do cienkiego, szybkiego cięcia stali nierdzewnej,
- tarcza DT43972 posiada ziarna tlenku aluminium, dzięki temu ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności,
- tarcza przeznaczona jest do pracy ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi.
- stosowanie tarcz o grubości 1,0mm do cięcia metalu szlifierkami kątowymi zwiększa trwałość tych maszyn, powoduje mniejsze ubytki materiału podczas cięcia i pozwala na szybsze cięcie.
- szczególnie rekomendujemy stosowanie tarcz o grubości 1,0mm do szlifierek akumulatorowych, pozwala to na dłuższą pracę.
Parametry tarczy do cięcia metalu i INOX DeWalt DT43972:
- średnica tarczy: 125mm,
- średnica otworu: 22,23mm,
- grubość tarczy: 1mm.
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| EAN: | 5054905245689 |
| kraj produkcji: | Maroko |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.37 kg |
| długość opakowania: | 13.30 cm |
| szerokość opakowania: | 13.00 cm |
| wysokość opakowania: | 2.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
