100szt. tarcz do cięcia stali nierdzewnej Inox 125mm DeWALT [DT20540-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20540-QZ
174,50zł brutto
141,87zł netto
224,60zł
Promocja trwa do 04.10.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 23
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1745 pkt. |
Zestaw 100szt. płaskich tarcz korundowych z ziarnami tlenku aluminium do szybkiego cięcia stali nierdzewnej INOX Thin Fast Cut DeWALT model [DT20540], średnica tarczy 125mm, otwór wewnętrzny 22,23mm, grubość tarczy 1mm.
Tarcza DT20540 ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności.
Rekomendujemy stosowanie tarczy DT20540 w szlifierkach kątowych, elektrycznych i akumulatorowych różnych marek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw 100szt. tarcz 125mm do cięcia metalu i stali nierdzewnej INOX DeWalt DT20540:
- płaska tarcza przeznaczona do cienkiego, szybkiego cięcia stali nierdzewnej,
- tarcza posiada ziarna tlenku aluminium, dzięki temu ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności,
- tarcza przeznaczona jest do pracy ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi.
- stosowanie tarcz o grubości 1,0mm do cięcia metalu szlifierkami kątowymi zwiększa trwałość tych maszyn, powoduje mniejsze ubytki materiału podczas cięcia i pozwala na szybsze cięcie.
- szczególnie rekomendujemy stosowanie tarcz o grubości 1,0mm do szlifierek akumulatorowych, pozwala to na dłuższą pracę.
Parametry tarczy do cięcia metalu i INOX DeWalt DT20540:
- średnica tarczy: 125mm,
- średnica otworu: 22,23mm,
- grubość tarczy: 1mm.
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min
| liczba sztuk w opakowaniu: | 100 szt. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,0 mm |
| EAN: | 5054905288471 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.35 kg |
| długość opakowania: | 16.00 cm |
| szerokość opakowania: | 14.30 cm |
| wysokość opakowania: | 14.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
