10szt. tarcz do cięcia stali INOX 125/22,23/1,2mm DeWalt [DT42340TZ-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT42340TZ-QZ
Stan magazynowy: 51
| Średnia ocena: | 2 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 381 pkt. |
Komplet 10szt. tarcz do cięcia stali nierdzewnej firmy DeWalt o symbolu DT42340TZ o średnicy tarczy 125mm i grubości 1,2mm.
Wysokowydajne tarcze płaskie do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych ze średnicą mocowania 22,23mm, przeznaczone do cięcia stali nierdzewnej, można je również stosować do cięcia innych rodzajów stali.
Komplet 10 szt. tarcz do cięcia stali nierdzewnej DT42340TZ DeWalt zapakowany jest w praktycznym metalowym opakowaniu ułatwiającym przechowywanie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
komplet tarcz do cięcia stali nierdzewnej INOX 125mm DeWALT DT42340TZ
- tarcza DT42340TZ przeznaczona jest do cięcia stali nierdzewnych, ale doskonale sprawdza się również przy cięciu innych gatunków stali,
- w tarczy DT42340TZ zastosowana jest siatka z włókna szklanego co poprawia trwałość i wydajność podczas cięcia,
- zastosowanie wysokiej jakości ziaren z tlenku aluminium zwiększa szybkość i wydajność cięcia,
- wysokowydajna tarcza płaska do stosowania we wszystkich szlifierkach kątowych z tarczą 125mm
Parametry tarczy INOX DeWALT DT42340TZ
- średnica mocowania: 22,23mm
- średnica tarczy: 125mm;
- grubość: 1,2mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min,
- liczba sztuk w opakowaniu: 10szt.
W tarczach DeWALT stosuje się wysokogatunkowe spoiwa żywiczne co gwarantuje dużą trwałość i szybkie oraz gładkie cięcie z niewielkimi stratami ciętego materiału.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,2 mm |
| EAN: | 5035048538678 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.40 kg |
| długość opakowania: | 13.50 cm |
| szerokość opakowania: | 13.50 cm |
| wysokość opakowania: | 1.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
DOBRZE ZE SA ZESTAWYZalety:FAJNIE ZE W ZESTAWIE JEST PUDEŁKO:)Wady:NIEPOKOI MNIE PRODUCENT :PCR
-
polecam
