tarcza do cięcia metalu 125mm grubość 2,8mm DeWALT [DT43911-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT43911-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 43 pkt. |
Tarcza korundowa z ziarnami tlenku aluminium do cięcia metali DeWALT model DT43911, średnica tarczy 125mm, otwór wewnętrzny 22,23mm, grubość tarczy 2,8mm.
Tarcza DT43911 ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności.
Rekomendujemy stosowanie tarczy DT43911 w szlifierkach kątowych, elektrycznych i akumulatorowych różnych marek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza do cięcia metalu DeWalt DT43911 o średnicy 125mm i grubości 2,8mm
- tarcza korundowa przeznaczona do cięcia metali żelaznych i nieżelaznych,
- tarcza DT43911 posiada ziarna tlenku aluminium, dzięki temu ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności,
- przeznaczona jest do pracy ze szlifierkami kątowymi, elektrycznymi i akumulatorowymi.
Parametry tarczy DeWalt DT43911:
- średnica tarczy: 125mm,
- średnica otworu: 22,23mm,
- grubość tarczy: 2,8mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| przeznaczenie: | do metalu |
| grubość tarczy: | 2,8 mm |
| EAN: | 5035048545560 |
| kraj produkcji: | Maroko |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.09 kg |
| długość opakowania: | 12.50 cm |
| szerokość opakowania: | 12.50 cm |
| wysokość opakowania: | 0.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
