zestaw 6szt pogłębiaczy stożkowych HSS 90' Alpen [0232000006100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0232000006100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4513 pkt. |
zestaw 6szt pogłębiaczy stożkowych HSS 90' Alpen [0232000006100] o średnicach: 6,3mm, 8,3mm, 10,4mm, 12,4mm, 16,5mm, 20,5mm wykonanych z wysokiej jakości stali HSS. Pogłębiacze pakowane są w praktycznej metalowej kasecie.
Pogłębiacze stożkowe przeznaczone są do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnego rodzaju metalach żelaznych i nieżelaznych. Można je również stosować przy obróbce miękkich i twardych tworzyw sztucznych. Charakteryzują się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę.
Nowa seria pogłębiaczy z ostrzami o zmiennym kącie nachylenia krawędzi tnących, dającymi gładszą powierzchnię obrabianą i wymagającymi mniejszej siły nacisku podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 6szt pogłębiaczy stożkowych HSS 90' Alpen 0232000006100
- zestaw profesjonalnych pogłębiaczy (rozwiertaków) stożkowych wykonanych z wysokiej jakości stali HSS
- rozwiertaki przeznaczone są do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w metalach żelaznych i nieżelaznych oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych
- charakteryzują się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę
- ostrza o zmiennym kącie nachylenia krawędzi tnących dają gładszą powierzchnię obrabianą i wymagają mniejszej siły nacisku przy wierceniu
- mają bardzo dobre właściwości skrawające bez efektu karbu
- promieniowe zeszlifowanie umożliwia łatwe ponowne ostrzenie powierzchni natarcia
- rozwiertaki pracują bez wibracji i dają wysokiej jakości obrabianą powierzchnię
- najlepsze rezultaty osiąga się stosując niskie prędkości skrawania
- sfazowany uchwyt daje pewniejszy chwyt w narzędziu wiertarskim,
- pogłębiacze o przemysłowej jakości znajdują zastosowanie w wielu branżach np. w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, meblarskim, przy budowie maszyn i konstrukcji stalowych oraz przy montażach instalacji grzewczych czy sanitarnych
ZESTAW Alpen 0232000006100 SKŁADA SIĘ Z 6 POGŁĘBIACZY STOŻKOWYCH:
- pogłębiacz stożkowy 6,3mm Alpen [0232000630100]:
- średnica części roboczej: 6,3mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 45mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 5mm
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M3
- pogłębiacz stożkowy 8,3mm Alpen [0232000830100]:
- średnica części roboczej: 8,3mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 50mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 6mm
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M4
- pogłębiacz stożkowy 10,4mm Alpen [0232001040100]:
- średnica części roboczej: 10,4mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 50mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 6mm
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M5
- pogłębiacz stożkowy 12,4mm Alpen [0232001240100]:
- średnica części roboczej: 12,4mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 56mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 8mm
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M6
- pogłębiacz stożkowy 16,5mm Alpen [0232001650100]:
- średnica części roboczej: 16,5mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 60mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 10mm
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M8
- pogłębiacz stożkowy 20,5mm Alpen [0232002050100]:
- średnica części roboczej: 20,5mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 63mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 10mm
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M10
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002741260751 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.850 kg |
| długość opakowania: | 11.00 cm |
| szerokość opakowania: | 3.56 cm |
| wysokość opakowania: | 15.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
