zestaw 5szt.: 3 pilników obrotowych do metalu: ZYA-S, WRC, SPG i 2 pogłębiaczy stożkowych HSS Cobalt Alpen [0776000002100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0776000002100
Stan magazynowy: 3
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5122 pkt. |
Komplet 5szt.: 3 pilników obrotowych i 2 pogłębiaczy stożkowych do metalu firmy Alpen [7760000021] zapakowany w praktycznym pudełku z tworzywa.
Pilniki obrotowe wykonane z węglika spiekanego z uzębieniem naprzemianskośnym: frez walcowo-czołowy ZYA-S, frez walcowy zaokrąglony WRC i frezstożkowy SPG,.
Pogłębiacze stożkowe wykonane z wysokiej jakości stali HSS-Co5 o średnicy 10,4mm i 12,4mm przeznaczony do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 5szt.: 3 pilników obrotowych do metalu: ZYA-S, WRC, SPG i 2 pogłębiacze stożkowe HSS Cobalt 90º, Alpen [0776000002100]:
- pilniki obrotowe do metalu z węglika spiekanego, z uzębieniem naprzemiennoskośnym, nadają się do uniwersalnego zastosowania, zwłaszcza do obróbki twardych materiałów i spawów,
- pilniki obrotowe sprawdzą się w przemyśle narzędziowym i odlewniczym, podczas frezowania obrabianego materiału z dużymi prędkościami obrotowymi,
- pogłębiacz stożkowy przeznaczony do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów - stosowany w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, przy budowie maszyn czy konstrukcji stalowych,
- pogłębiacze stosowane są również przy montażach instalacji grzewczych czy sanitarnych, można je również stosować w przemyśle meblarskim,
- pogłębiacze mają zmienną podziałkę 102º – 138º dzięki czemu podczas pracy są mniejsze wibracje, a obrabiana powierzchnia jest gładsza.
Zestaw składa się z 3 pilników obrotowych do metalu Alpen i zawiera:
- pilnik obrotowy walcowy, czołowy do metalu Alpen [7786061101]:
- średnica freza: 10 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość całkowita: 65 mm,
- długość części roboczej: 20 mm,
- uzębienie: naprzemiennoskośne,
- norma DIN ZYA, ISO A,
- pilnik obrotowy walcowy, zaokrąglony do metalu Alpen [7796061101]:
- średnica freza: 10 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość całkowita: 65 mm,
- długość części roboczej: 20 mm,
- uzębienie: naprzemiennoskośne,
- norma DIN SPG, ISO G,
- pilnik obrotowy stożkowy do metalu Alpen [7806061101]:
- średnica freza: 10 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość całkowita: 65 mm,
- długość części roboczej: 20 mm,
- uzębienie: naprzemiennoskośne,
- norma DIN SPG, ISO G,
Zestaw składa się z 2 pogłębiaczy stożkowych 90º firmy Alpen i zawiera:
- pogłębiacz stożkowy 10,4 mm, HSS Co, Alpen [0229001040100]:
- średnica części roboczej: 10,4mm,
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C,
- długość całkowita: 50 mm,
- kąt wierzchołkowy: 90º,
- średnica uchwytu: 6 mm,
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M5,
- pogłębiacz stożkowy 12,4 mm, HSS Co, Alpen [0229001240100]:
- średnica części roboczej: 12,4mm,
- 3 ostrza wykonane według normy: DIN 335 C,
- długość całkowita: 56 mm,
- kąt wierzchołkowy: 90º,
- średnica uchwytu: 6 mm,
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M6,
Zestaw frezów i pogłębiaczy firmy Alpen 7760000021 zapakowany jest w praktycznym pudełku z tworzywa.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica mocowania: | 6 mm |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| EAN: | 9002741299782 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.193 kg |
| długość opakowania: | 7.70 cm |
| szerokość opakowania: | 4.40 cm |
| wysokość opakowania: | 8.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
Zobacz produkty podobne
-
NA ZDJECIU WYGLADA PIKNIEZalety:MAM NADZIEJE ZE DŁUGO POSŁUZYWady:FREZY TO ZAWSZE RYZYKO ALE SA POTRZEBNE
