zestaw 3szt pogłębiaczy stożkowych HSS 90' Alpen [0229200003100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0229200003100
168,06zł brutto
136,63zł netto
220,81zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1681 pkt. |
Zestaw 3szt pogłębiaczy stożkowych HSS 90' Alpen [0229200003100] to zestaw profesjonalnych pogłębiaczy (rozwiertaków) o średnicach: 12,4mm; 16,5mm i 20,5mm wykonanych z wysokiej jakości stali szybkotnącej HSS, pakowanych w plastikowym pudełku.
Doskonałe narzędzia do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnych materiałach jak stale, żeliwa, metale kolorowe i stopy metali lekkich. Można je również stosować przy obróbce tworzyw sztucznych. Charakteryzują się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę. Promieniowe zaszlifowanie umożliwia łatwe ponowne ostrzenie powierzchni natarcia.
Zestaw 3szt pogłębiaczy stożkowych HSS 90' Alpen [0229200003100]:
- profesjonalne pogłębiacze stożkowe wykonane z wysokiej jakości stali HSS 90',
- stosowane w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, przy budowie maszyn czy konstrukcji stalowych, oraz przy montażach instalacji grzewczych czy sanitarnych i w przemyśle meblarskim,
- przeznaczone są do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w metalach żelaznych i nieżelaznych, oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych,
- nadają się szczególnie do dokładnego wykonywania pogłębień do śrub,
- charakteryzują się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę,
- dzięki metodzie precyzyjnego i głębokiego szlifowania rowków wiórowych pogłębiacze doskonale odprowadzaja wióry ze strefy roboczej, jednocześnie pracują bez wibracji i dają wysokiej jakości obrabianą powierzchnię,
- promieniowe zaszlifowanie umożliwia ponowne ostrzenie powierzchni natarcia,
- najlepsze rezultaty osiąga się stosując niskie prędkości skrawania.
ZESTAW Alpen 0229200003100 SKŁADA SIĘ Z 3 POGŁĘBIACZY STOŻKOWYCH:
- pogłębiacz stożkowy 12,4mm Alpen [0229201240100]:
- średnica części roboczej: 12,4mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 56mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 8mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M6
- pogłębiacz stożkowy 16,5mm Alpen [0229201650100]:
- średnica części roboczej: 16,5mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 60mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 10mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M8
- pogłębiacz stożkowy 20,5mm Alpen [0229202050100]:
- średnica części roboczej: 20,5mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 63mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 10mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M10
| kąt wierzchołka : | 90 stopnie |
| wykonane z DIN: | DIN 335 C |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| EAN: | 9002741013531 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.166 kg |
| długość opakowania: | 6.90 cm |
| szerokość opakowania: | 3.40 cm |
| wysokość opakowania: | 10.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
