pogłębiacz stożkowy, jednoostrzowy 1/4" do śrub o gwincie M10, Wera [05104665001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05104665001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 925 pkt. |
Wysokiej jakości jednoostrzowy pogłębiacz stożkowy 20,5x43mm firmy Wera [05104665001] przeznaczony do pogłębiania i gratowania.
Wyposażony jest w chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą DIN ISO 1173-D 6,3, który umożliwia bardzo dobre przenoszenie sił.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pogłębiacz stożkowy, jednoostrzowy1/4" do śrub o gwincie M10, Wera [05104665001]:
- wysokiej jakości jednoostrzowy pogłębiacz stożkowy 90º firmy Wera,
- przeznaczony do gratowania i pogłębiania pod śruby o gwincie M10,
- wyposażony jest w chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą DIN ISO 1173-D 6,3, który umożliwia bardzo dobre przenoszenie sił,
- praca pogłębiaczem odbywa się bez drgań i żłobków,
- ma optymalne odprowadzanie wiórów i wysoką trwałość,
parametry techniczne pogłębiacza stożkowego [05104665001]:
- maksymalna średnica stożka: 20,5 mm,
- maksymalny obsługiwany gwint śruby: M10,
- typ końcówki: pogłębiacz,
- typ mocowania: sześciokąt 1/4",
- długość mocowania: 22 mm,
- długość całkowita: 43 mm,
- waga: 25 g.
| długość całkowita: | 43 mm |
| waga: | 25 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: | wiertako-wkrętarka |
| rozmiar: |
|
| EAN: | 4013288117564 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.038 kg |
| długość opakowania: | 4.3 cm |
| szerokość opakowania: | 2 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
