pogłębiacz stożkowy HSS 90' 10,4mm, zmienny podział Alpen [0232001040100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0232001040100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 622 pkt. |
Pogłębiacz stożkowy HSS 90' 10,4mm Alpen [0232001040100] wykonany z wysokiej jakości stali HSS. Pogłębiacz przeznaczony jest do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnego rodzaju metalach żelaznych i nieżelaznych. Można go również stosować przy obróbce miękkich i twardych tworzyw sztucznych. Charakteryzuje się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę.
Nowa seria pogłębiaczy z ostrzami o zmiennym kącie nachylenia krawędzi tnących, dającymi gładszą powierzchnię obrabianą i wymagającymi mniejszej siły nacisku podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pogłębiacz stożkowy HSS 90' 10,4mm Alpen [0232001040100]:
- profesjonalny pogłębiacz (rozwiertak) stożkowy wykonany z wysokiej jakości stali HSS
- rozwiertak przeznaczony jest do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w metalach żelaznych i nieżelaznych oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych,
- charakteryzuje się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę,
- ostrza o zmiennym kącie nachylenia krawędzi tnących dają gładszą powierzchnię obrabianą i wymagają mniejszej siły nacisku przy wierceniu,
- ma bardzo dobre właściwości skrawające bez efektu karbu,
- promieniowe zeszlifowanie umożliwia łatwe ponowne ostrzenie powierzchni natarcia,
- rozwiertak pracuje bez wibracji i daje wysokiej jakości obrabianą powierzchnię,
- najlepsze rezultaty osiąga się stosując niskie prędkości skrawania,
- pogłębiacze o przemysłowej jakości znajdują zastosowanie w wielu branżach np. w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, meblarskim, przy budowie maszyn i konstrukcji stalowych oraz przy montażach instalacji grzewczych czy sanitarnych.
Pogłębiacz stożkowy HSS 90' 10,4mm Alpen 0232001040100:
- średnica części roboczej: 10,4mm
- 3 ostrza wykonane według normy: DIN 335
- długość całkowita: 50mm
- kąt wierzchołkowy: 90o
- kąt nachylenia krawędzi tnących: 102-138o
- średnica uchwytu: 6mm
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M5
| kąt wierzchołka : | 90 stopnie |
| wykonane z DIN: | DIN 335 C |
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 10,4 mm |
| opakowanie: | etui |
| gwint: | M5 |
| EAN: | 9002741260317 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| długość opakowania: | 1.75 cm |
| szerokość opakowania: | 1.75 cm |
| wysokość opakowania: | 7.35 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
