pogłębiacz stożkowy HSS 90' 16,5mm Alpen [0229201650100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0229201650100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 725 pkt. |
Pogłębiacz stożkowy HSS 90' 16,5mm [0229201650100] to profesjonalny pogłębiacz (rozwiertak) stożkowy wykonany z wysokiej jakości stali szybkotnącej HSS. Doskonałe narzędzie do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnych materiałach jak stale, żeliwa, metale kolorowe i stopy metali lekkich. Można je również stosować przy obróbce tworzyw sztucznych.
Charakteryzuje się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę. Promieniowe zaszlifowanie umożliwia łatwe ponowne ostrzenie powierzchni natarcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
pogłębiacz stożkowy HSS 90' 16,5mm Alpen [0229201650100]:
- profesjonalny pogłębiacz stożkowy do metalu wykonany z wysokiej jakości stali HSS 90',
- stosowany w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, przy budowie maszyn czy konstrukcji stalowych, oraz przy montażach instalacji grzewczych czy sanitarnych i w przemyśle meblarskim,
- przeznaczony jest do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w metalach żelaznych i nieżelaznych, oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych,
- nadaje się szczególnie do dokładnego wykonywania pogłębień do śrub,
- charakteryzuje się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę,
- dzięki metodzie precyzyjnego i głębokiego szlifowania rowków wiórowych pogłębiacz doskonale odprowadza wióry ze strefy roboczej, jednocześnie pracuje bez wibracji i daje wysokiej jakości obrabianą powierzchnię,
- promieniowe zaszlifowanie umożliwia ponowne ostrzenie powierzchni natarcia
- najlepsze rezultaty osiąga się stosując niskie prędkości skrawania.
Pogłębiacz stożkowy HSS 90' 16,5mm Alpen 0229201650100:
- średnica części roboczej: 16,5mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 60mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 10mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M8
| długość całkowita : | 60 mm |
| kąt wierzchołka : | 90 stopnie |
| wykonane z DIN: | DIN 335 C |
| długość całkowita: | 60 mm |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 10 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| gwint: | M8 |
| EAN: | 9002740661139 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| długość opakowania: | 1.93 cm |
| szerokość opakowania: | 1.93 cm |
| wysokość opakowania: | 10.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
