zestaw 6szt pogłębiaczy stożkowych HSS-Co 90' Alpen [0229000096100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0229000096100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4399 pkt. |
Zestaw 6 szt. pogłębiaczy stożkowych HSS-Co 90' Alpen [0229000096100] o średnicach: 6,3mm; 8,3mm; 10,4mm; 12,4mm; 16,5mm oraz 20,5mm wykonanych z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-Co5, pakowanych w praktycznej metalowej kasecie.
Doskonałe narzędzia do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnego rodzaju stali, żeliwie, metalach kolorowych i stopach metali lekkich, oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych.
zestaw 6szt pogłębiaczy stożkowych HSS-Co 90' Alpen [0229000096100]:
- profesjonalne pogłębiacze stożkowe wykonane z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-Co5,
- przeznaczone są do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnego rodzaju stali, żeliwie, metalach kolorowych i stopach metali lekkich, oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych,
- stosowane w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, przy budowie maszyn czy konstrukcji stalowych, również przy montażach instalacji grzewczych czy sanitarnych, można go również stosować w przemyśle meblarskim,
- nadają się szczególnie do dokładnego wykonywania pogłębień do śrub,
- charakteryzują się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę,
- dzięki metodzie precyzyjnego i głębokiego szlifowania rowków wiórowych pogłębiacze firmy Alpen doskonale odprowadzają wióry ze strefy roboczej, jednocześnie pracują bez wibracji i dają wysokiej jakości obrabianą powierzchnię,
- najlepsze rezultaty osiąga się stosując niskie prędkości skrawania.
ZESTAW Alpen 0229000096100 SKŁADA SIĘ Z 6 POGŁĘBIACZY STOŻKOWYCH:
- pogłębiacz stożkowy 6,3mm Alpen [0229000630100]:
- średnica części roboczej: 6,3mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 45mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 5mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M3
- pogłębiacz stożkowy 8,3mm Alpen [0229000830100]:
- średnica części roboczej: 8,3mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 50mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 6mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M4
- pogłębiacz stożkowy 10,4mm Alpen [0229001040100]:
- średnica części roboczej: 10,4mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 50mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 6mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M5
- pogłębiacz stożkowy 12,4mm Alpen [0229001240100]:
- średnica części roboczej: 12,4mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 56mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 8mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M6
- pogłębiacz stożkowy 16,5mm Alpen [0229001650100]:
- średnica części roboczej: 16,5mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 60mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 10mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M8
- pogłębiacz stożkowy 20,5mm Alpen [0229002050100]:
- średnica części roboczej: 20,5mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 63mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 10mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
- do stosowania przy pogłębianiu otworów pod gwint: M10
| kąt wierzchołka : | 90 stopnie |
| wykonane z DIN: | DIN 335 C |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| opakowanie: | metalowa kaseta |
| EAN: | 9002740995128 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.858 kg |
| długość opakowania: | 11.15 cm |
| szerokość opakowania: | 3.55 cm |
| wysokość opakowania: | 15.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
