zestaw 2 narzędzi montażowych do złączy kabli solarnych MC4 (Multi-Contact), Knipex [97 49 66 2]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 49 66 2
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 374 pkt. |
Zestaw 2 narzędzi montażowych do złączy kabli solarnych MC4 (Multi-Contact), Knipex [97 49 66 2].
Przeznaczone do profesjonalnego montażu złączy MC4.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 2 narzędzi montażowych do złączy kabli solarnych MC4 (Multi-Contact), Knipex [97 49 66 2]:
- zestaw dwóch narzędzi montażowych,
- służą do poluzowania i dokręcenia dławików kablowych wtyczek solarnych MC4,
- do otwierania blokady obudów MC4 (nawet w przypadku zamontowanego zatrzasku),
- narzędzie wykonano z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym,
| długość całkowita: | 115 mm |
| waga: | 18 g |
| EAN: | 4003773074106 |
| zastosowanie: | do montażu złącza MC4 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| długość opakowania: | 11.5 cm |
| szerokość opakowania: | 4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
