profesjonalne szczypce zaciskowe do wymiennych szczęk zagniatających w walizce KNIPEX [97 43 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 43 200
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6537 pkt. |
Profesjonalne szczypce zaciskowe do wymiennych szczęk zagniatających firmy Knipex [97 43 200] w tej wersji bez matryc i pozycjonerów, ale w praktycznej walizce z wypełnieniem piankowym.
Jedno narzędzie do prawie 1000 zastosowań zaciskania w zależności od zastosowanej matrycy (matryca na zamówienie).
Szczypce mają stałą, wysoką jakość zaciskania dzięki precyzyjnym matrycom i wymuszonemu mechanizmowi blokującemu (możliwość odblokowania).
(na zdjęciach przykładowe matryce - do dokupienie)
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce zaciskowe do wymiennych szczęk zagniatających w walizce KNIPEX [97 43 200]:
- jedno narzędzie do prawie 1000 zastosowań zaciskania w zależności od zastosowanej matrycy (matryca na zamówienie),
- zaciska posiada prawie równoległy ruch zaciskania,
- ma stałą, wysoką jakość zaciskania dzięki precyzyjnym matrycom i wymuszonemu mechanizmowi blokującemu (możliwość odblokowania),
- docisk zaciskania został precyzyjnie ustawiony (skalibrowany) w fabryce, może być ponownie regulowany,
- szczypce do zaciskania 97 43 200 mają optymalne przenoszenie siły dzięki działaniu dźwigni w celu zmniejszenia zmęczenia pracy,
- dla większej wygody posiada ergonomicznie zaprojektowane uchwyty,
- Różne lokalizatory do precyzyjnego pozycjonowania złączy
- szczypce wykonane są ze stali elektrycznej, chromowo-wanadowej o specjalnej jakości, hartowana olejowo,
- szczypce dostarczane bez matryc i pozycjonerów, w plastikowym pudełku, z wkładką piankową, z narzędziem serwisowym, i śrubami i nakrętkami.
parametry techniczne szczypiec zaciskowych firmy Knipex [97 43 200]:
- przeznaczona do: zaciskania, zagniatania,
- szczypce: oksydowane,
-
głowica: oksydowane,
- rękojeść: z wielokomponentowymi uchwytami,
- wymiary: 200 x 95 x 20 mm,
- opakowanie: walizka z wkładem z pianki,
- waga: 988 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 988 g |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 4003773030812 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.988 kg |
| długość opakowania: | 26.5 cm |
| szerokość opakowania: | 22 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
