szczypce wielofunkcyjne, do ciecia, ściągania izolacji i zagniatania Knipex [12 72 190]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 72 190
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5770 pkt. |
Szczypce wielofunkcyjne firmy Knipex [12 72 190], służą do ciecia, ściągania izolacji i do zagniatania.
Dla profesjonalistów z branży elektrycznej: do zastosowań w instalacjach domowych lub do pracy z urządzeniami elektronicznymi, np. sterownikami PLC (programowalne
sterowniki logiczne).
Szczypce do ściągania izolacji z przewodów o maksymalnym przekroju 10 mm² z funkcją zagniatania przewodów o maksymalnym przekroju 4 mm² i 2 x 2,5 mm² oraz zintegrowanym obcinakiem do przewodów o maksymalnym przekroju 10 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce do ciecia, ściągania izolacji i do zagniatania Knipex [12 72 190]:
- szczypce wielofunkcyjne przeznaczone dla profesjonalistów z branży elektrycznej: do zastosowań w instalacjach domowych lub do pracy z urządzeniami elektronicznymi,
- profesjonalne szczypce do
- ściągania izolacji z przewodów o maksymalnym przekroju do 10 mm²,
- zagniatania przewodów o maksymalnym przekroju 0,25-4 mm² i 2 x 2,5 mm²,
- obcinania przewodów o maksymalnym przekroju 10 mm².
- znakomite szczypce do precyzyjnego ściągania izolacji,
- sprawdzą się przy dokładnej, powtarzalnej pracy,
- posiadają automatyczne ustawianie rozmiaru z ogranicznikiem długości,
- szczypce oferują perfekcyjne zagniatanie:
- równomierny czworokątny profil po zagniataniu,
- elastyczne i szybkie zagniatanie tulejek kablowych,
- wymuszona blokada gwarantująca odpowiedni zacisk tulejki,
- bardzo bezpieczne cięcie dzięki antypoślizgowym, dwukomponentowym rękojeściom zapewniającym wyjątkowo wygodną obsługę,
- szczypce posiadają wysokiej jakości obudowę wykonane z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym,
parametry szczypiec do zagniatania firmy Knipex [12 72 190]:
- zakres cięcia: 10 mm² (8 AWG),
- zakres ściągania izolacji: 0,03-10 mm² (32-8 AWG),
- zakres zagniatania tulejek kablowych: 0,25-4 mm²,
- zakres zagniatania podwójnych tulejek kablowych: 2 x 2,5 mm²,
- długość całkowita: 190 mm,
- waga: 170,
| długość całkowita: | 190 mm |
| waga: | 170 g |
| EAN: | 4003773088165 |
| zakres pracy: | 0,03 - 10 mm² mm² |
| zastosowanie: | końcówki izolowane |
| zakres pracy AWG: |
|
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.195 kg |
| długość opakowania: | 19 cm |
| szerokość opakowania: | 1.7 cm |
| wysokość opakowania: | 11 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
