szczypce do zagniatania, zakres 0,5-2,5mm², Knipex [97 21 215 B]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 21 215 B
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1092 pkt. |
Profesjonalne szczypce firmy Knipex [9721-215 B] do zagniatania końcówek nasuwanych, nieizolowanych 6,3mm służą również do cięcia i odizolowywania przewodów.
Posiadają złącze skręcane i wygodną dwukomponentową rękojeść.
Szczypce wyposażone zostały w otwory do cięcia przewodów i wkrętów miedzianych i mosiężnych w zakresie od M2,6 do M5.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce do zagniatania konektorków, cięcia i odizolowywania przewodów firmy Knipex [97 21 215 B]:
- znakomite szczypce do cięcia przewodów, odizolowywania i do zagniatania nieizolowanych, nasuwanych końcówek (szerokość końcówki 6,3 mm),
- wykonane zostały ze specjalnej stali o dużej wytrzymałości, mają wygodne dwukomponentowe rękojeści,
- szczypce zagniatają przewody o przekroju od 0,5 mm² do 2,5 mm²,
- szczypce z otworami do ciecia przewodów i wkrętów miedzianych i mosiężnych M 2,6 / M 3,0 / M 3,5 / M 4,0 / M 5,0,
- wyposażone w złącze skręcane, które zapewnia bardzo dużą stabilność w czasie pracy,
parametry szczypiec do zagniatania firmy Knipex [97 21 215 B]:
- zakres pracy: 0,5 - 2,5 mm²,
- zakres pracy: 20-13 AWG,
- kształt zaciskania: F-Crimp ,
- obsługiwane konektorki: końcówki nasuwane, nieizolowane (szer. końcówki 6,3mm),
- długość całkowita: 230 mm,
- wykończenie szczypiec: czernione, lakierowane,
- rękojeści: dwukomponentowe,
- złącze skręcane: tak,
- waga: 290
| długość całkowita: | 230 mm |
| waga: | 290 g |
| EAN: | 4003773019695 |
| zakres pracy: | 0,5-2,5 mm² |
| kształt zaciskania: | F-Crimp |
| zastosowanie: | końcówki nasuwane, nieizolowane |
| zakres pracy AWG: | 20-13 AWG |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.262 kg |
| długość opakowania: | 23 cm |
| szerokość opakowania: | 6.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
