szczypce do zagniatania, zakres 0,5-6mm², Knipex [97 21 215]
-
Producent:
-
Kod producenta:97 21 215
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1023 pkt. |
Profesjonalne szczypce firmy Knipex [9721-215] do zagniatania końcówek izolwanych służą również do cięcia, odizolowywania przewodów.
Posiadają złącze skręcane i wygodną dwukomponentową rękojeść.
Szczypce wyposażone zostały w otwory do cięcia przewodów i wkrętów miedzianych i mosiężnych w zakresie od M2,6 do M5.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce do zagniatania konektorów, cięcia i odizolowywania przewodów firmy Knipex [97 21 215]:
- znakomite szczypce do cięcia, odizolowywania przewodów i do zagniatania izolowanych końcówek kablowych oraz styków wtykowych,
- wykonane zostały ze specjalnej stali o dużej wytrzymałości, mają wygodne dwukomponentowe rękojeści,
- szczypce zagniatają przewody o przekroju od 0,5 mm² do 6 mm²,
- szczypce z otworami do ciecia przewodów i wkrętów miedzianych i mosiężnych M 2,6 / M 3,0 / M 3,5 / M 4,0 / M 5,0,
- wyposażone w złącze skręcane, które zapewnia bardzo dużą stabilność w czasie pracy,
parametry szczypiec do zagniatania firmy Knipex 97 21 215:
- zakres pracy: 0,5 - 6,0 mm²,
- zakres pracy: 20-10 AWG,
- kształt zaciskania: Oval-Crimp ,
- obsługiwane konektorki: końcówki izolowane,
- długość całkowita: 230 mm,
- wykończenie szczypiec: czernione, lakierowane,
- rękojeści: dwukomponentowe,
- złącze skręcane: tak,
- waga: 224
| długość całkowita: | 230 mm |
| waga: | 224 g |
| EAN: | 4003773019688 |
| zakres pracy: | 0,5-6,0 mm² |
| kształt zaciskania: | Oval-Crimp |
| zastosowanie: | końcówki izolowane |
| zakres pracy AWG: | 20-10 AWG |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.262 kg |
| długość opakowania: | 23 cm |
| szerokość opakowania: | 6.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
